(0) 0.00 PLN
 
Twoje konto
 

WYMIANA, ZWROTY, REKLAMACJE

Wymiana, Zwrot i Reklamacja 

Zwroty (prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość)

Przysługuje Państwu prawo do odstąpienia umowy (zwrotu towaru) w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin 14 dni, w którym mogą Państwo odstąpić od umowy, liczy się od dnia, w którym objęli Państwo produkt w posiadanie.

Do zachowania tego terminu wystarczy złożyć stosowne oświadczenie np. złożone na piśmie i przesłane pocztą na adres: Jaśkowice Legnickie 50d 59-216 Kunice, lub pocztą elektroniczną na adres  biuro@laur.com.pl

W przypadku odstąpienia od zawarcia umowy sprzedaży dokonamy zwrotu wartości produktu wraz z kosztami jego dostawy, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty jakiego dokonali państwo podczas zakupu (chyba, że zgodzą się Państwo na inny sposób zwrotu, nie wiążący się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami). Jednocześnie informujemy, iż możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania zwracanej rzeczy lub do chwili dostarczenia potwierdzenia jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli wybrali Państwo sposób dostawy produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nasz sklep, nie zobowiązuje nas to do zwrotu poniesionych przez Państwa dodatkowych kosztów.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży należy dokonać zwrotu produktu na adres: Jaśkowice Legnickie 50d, 59-216 Kunice . Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Państwo ponoszą koszty odesłania produktu.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje jeśli przedmiotem sprzedaży jest rzecz niefabrykowana, wyprodukowana według Państwa specyfikacji i służąca zaspokojeniu Państwa zindywidualizowanych potrzeb, a także rzecz w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

Uwaga! Zwrotu mogą dokonać Państwo jeśli zwracany produkt nie nosi śladów użytkowania, a także posiada papierowe metki.

 

Wymiana

Możliwa jest wymiana zakupionego towaru wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury odstąpienia od umowy,a następnie złożenia i opłacenia nowego, odrębnego zamówienia.

 

Reklamacja produktu

Zawiadomienia o wadach dotyczących Produktu oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania można dokonać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@laur.com.pl lub pisemnie na adres:Jaśkowice Legnickie 50d, 59-216 Kunice .

W powyższej wiadomości w formie pisemnej lub elektronicznej należy podać jak najwięcej informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaj i datę wystąpienia nieprawidłowości oraz dane kontaktowe. Podane informacje znacznie ułatwią i przyspieszą rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę.

Dla oceny wad fizycznych Produktu, należy go dostarczyć na adres: Jaśkowice Legnickie 50d, 59-216 Kunice 

Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.

W przypadku reklamacji Klienta będącego Konsumentem – nierozpatrzenie reklamacji w terminie 14 dni jest jednoznaczne z jej uwzględnieniem. W związku z uzasadnioną reklamacją Klienta będącego Konsumentem Sprzedawca pokrywa koszty odbioru, dostawy i wymiany Produktu na wolny od wad.

Odpowiedź na reklamację jest przekazywana Konsumentowi na papierze lub innym trwałym nośniku.

Zwracany asortyment odeślij na adres:

Jaśkowice Legnickie 50D
59-216 Kunice 

Formularz odstąpienia od umowy

Mogą Państwo odesłać zakupione w naszym sklepie internetowym rzeczy w ciągu 14 dni od dnia objęcia produktu w posiadanie. Zwracany towar nie może mieć śladów użytkowania, posiadać metki oraz musi być w oryginalnym opakowaniu. Prosimy wypełnić formularz poniżej i odesłać wraz ze zwracanym towarem i dowodem zakupu, czyli paragonem.

 

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

NUMER ZAMÓWIENIA: .............................. DATA ZAMÓWIENIA: .......................................NUMER FAKTURY/PARAGONU: .................................................................................................... IMIĘ I NAZWISKO: .................................................................................................................. ADRES: ................................................................................................................................... ................................................................................................................................................. TELEFON: .................................................... EMAIL: .............................................................

Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy:............................................................................................................................................................

nazwa Banku: ..........................................................................................................

NAZWA TOWARU

page1image33720 page1image34040

ILOŚĆ

page1image34968 page1image35288

CENA BRUTTO

page1image37200

PRZYCZYNA ZWROTU

page1image38432
  page1image39664 page1image39984   page1image41200
       
  page1image43368 page1image43688   page1image45064
  page1image46760 page1image47080   page1image49288

Uwagi Klienta: ....................................................................................................................................... ............................................................................................................................................................... Oświadczam, ?e znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu.

....................................................................................(czytelny podpis Klienta)
 POLUB NAS NA FACEBOOKU
 ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
 BEZPŁATNA DOSTAWA
PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 200 PLN
  KONTAKT
LAUR
Jaśkowice Legnickie 50D
59-216 Kunice
+48 570 463 326
biuro@laur.com.pl
© 2019 Laur.com.pl     Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności